biuro@teleprint.com.pl

tel 61 221 35 54

 

Bizhub C203/C253/C353

Bizhub C203/C253/C353 to maszyny z linii urządzeń kolorowych Konica Minolta, wyróżniające się innowacyjnym i eleganckim wzornictwem.

Zaawansowane technologicznie bizhuby  umożliwiają drukowanie, kopiowanie i skanowanie oraz wysyłanie i odbieranie faksów. Przeznaczone dla małych i średnich biur, w których doskonale radzą sobie ze średnimi nakładami dokumentów zarówno w czerni jak i w kolorze oferując znacznie większą funkcjonalność.

Tak jak wszystkie urządzenia kolorowe Konica Minolta to urządzenie kompaktowe. Ich ciemna, stylowa obudowa doskonale pasuje do wystroju nowoczesnych biur. Dla ułatwienia obsługi urządzenia są wyposażone w duży, kolorowy panel LCD. Wyróżnia go czytelny i przejrzysty interfejs oraz możliwość dostosowania położenia dla użytkownika zarówno w pionie jak i poziomie. Na uwagę zasługuje możliwość przeglądania dokumentów umieszczonych w skrzynkach, co stanowi znaczne ułatwienie w odnalezieniu potrzebnych do wydruków plików. Istotnym elementem wzornictwa jest "info line" czyli biały pas biegnący przez całe urządzenie. Symbolizuje on przepływ informacji, a umieszczone w nim kolorowe diody sygnalizują użytkownikowi status drukowania lub konieczność uzupełnienia papieru.

Wewnątrz urządzenia kryje się szereg innowacyjnych rozwiązań. Nowy kontroler Emperon jeszcze wydajniej steruje wszystkimi procesami drukowania, kopiowania, skanowania. Szybkie przetwarzanie prac, stabilność i pełna integracja ze środowiskiem IT to podstawowe zalety, które gwarantują łatwość drukowania nawet skomplikowanych i złożonych prac o sporych nakładach.

 

05 stycznia 2016

Kontakt

mail:biuro@teleprint.com.pl

kom. 732-439-309

kom. 780-214-222

tel. 61 221 35 54

Ul. Dąbrowskiego 213

Poznań 60-406